Arsenal ja Chelsea jõudsid liigakarikasarja veerandfinaali

Londoni Arsenal
Londoni Arsenal Autor/allikas: SCANPIX/Action Images via Reuters

Londoni Arsenal ja Londoni Chelsea olid võidukad teisipäeval peetud Carabao Cup kaheksandikfinaali kohtumistes.

Carabao Cup ehk Inglismaa liigakarikasarja kaheksandikfinaalis alistas Londoni Arsenal 2:0 Leeds Unitedi ning pääses liigakarikasarja veerandfinaali. Arsenali eest lõid värava Calum Chambers ja Eddie Nketiah.

Londoni Chelsea vajas penalteid, et alistada Southamptoni meeskonna. Kohtumise normaalaeg lõppes 1:1 viigiga. Avapoolaja lõpus skooris Chelsea eest Kai Havertz, ent teise poolaja alguses viigistas kohtumise Southamptoni ründaja Che Adams.

Kumbki meeskond ei suutnud võiduväravat leida ning võitja otsustati penaltite abil. Penaltiseerias eksisid Southamptoni mängijad Theo Walcott ja Will Smallbone ning Chelsea võitis penaltid 4:3 ja edenes järgmisesse ringi.

Teisipäeva õhtu kolmandas karikasarja kohtumises mängisid Sunderland ja Queens Park Rangers normaalajal viiki. Sunderland võitis penaltiseeria 3:1 ning pääses Carabao Cup veerandfinaali.

Arsenal - Leeds United 2:0
Chelsea - Southampton 1:1 (4:3)
Sunderland - Queens Park Rangers 0:0 (3:1)

Toimetaja: Henrik Laever