Watford lõi viis väravat, Leeds vajas viigipunktiks lisaminuteid

Watfordi mängijad väravat tähistamas
Watfordi mängijad väravat tähistamas Autor/allikas: SCANPIX/Action Images via Reuters

Laupäeval mängitud Premier League'i üheksanda vooru kohtumistes tegi suurepärase esituse Watford, kes alistas Evertoni 5:2.

Watford oli kuni kohtumise 78. minutini 1:2 kaotusseisus, ent seejärel lõi Claudio Ranieri meeskond 12 minuti jooksul neli väravat ja alistas Evertoni 5:2.

Watfordi eest lõi kübaratriki Joshua King, lisaks skoorisid veel Juraj Kucka ja Emmanuel Dennis. Evertoni väravalööjateks olid Tom Davies ja Richarlison.

Leeds United mängis 1:1 viiki Wolverhampton Wanderersiga. Wolverhampton läks kohtumist 10. minutil juhtima, kui värava lõi Hwang Hee-chan. Leeds pidi viigivärat ootama kuni teise poolaja lisaminutiteni, kui penalti suutis edukalt realiseerida Rodrigo.

Sel nädalal Steve Bruce'i teenetest loobunud Newcastle United mängis võõrsil 1:1 viiki Crystal Palace'iga. Palace'i eest lõi 57. minutil värava Christian Benteke, 65. minutil viigistas kohtumise Callum Wilson.

Southampton ja Burnley mängisid 2:2 viiki. Burnley eest lõi mõlemad väravad Maxwel Cornet, Southamptoni eest said tabamuse kirja Tino Livramento ja Armando Broja.

Watford - Everton 5:2
Leeds United - Wolverhampton Wanderers 1:1