Interi pikk võiduseeria katkes, noor Maldini lõi esimese värava

Milano Inter - Atalanta
Milano Inter - Atalanta Autor/allikas: SCANPIX / ZUMAPRESS.com

Itaalia jalgpalli kõrgliigas katkes Milano Interi 18-mänguline kodumängude võiduseeria, kui San Sirol viigistati Bergamo Atalantaga 2:2.

Lautaro Martinez viis viiendal minutil Interi juhtima, aga avapoolajal skoorisid vastaste poolelt ka Ruslan Malinovski (30. minutil) ja Rafael Toloi (38.). Teisel poolajal päästis 35-aastase Edin Džeko 71. minuti värav Interi kaotusest.

Milano klubil oli võimalus mäng ka võita, sest 86. minutil teeniti penalti, mida Federico Dimarco ei suutnud siiski realiseerida. Pärast seda saatis Robero Piccoli (Atalanta) palli Interi väravasse, aga VAR jättis selle lugemata.

Tähelepanuväärne kohtumine leidis aset La Spezias, kus kohalik Spezia kaotas AC Milanile 1:2. Milani esimese värava lõi aga 48. minutil ründaja Daniel Maldini.

Tegemist on legendaarsete Itaalia jalgpallurite Cesare (vanaisa) ja Paolo Maldini (isa) järeltulijaga. Tegemist oli tema esimese algkoosseisus alustatud mänguga Itaalia kõrgliigas.

80. minutil suutis Daniele Verde (Spezia) viigistada, kuid Brahim Diazi 86. minuti tabamus tõi kolm punkti siiski külalistele.

AC Milan tõusis ühtlasi ka kuuest mängust kogutud 16 punktiga liidrikohale, aga täiseduga jätkaval Napolil on üks kohtumine vähem peetud.