Pärnu sai jagu Narvast ja kerkis viimaselt kohalt kaheksandaks

Pärnu Vaprus Autor/allikas: Facebook

Pärnu JK Vaprus alistas jalgpalli Premium liigas kodus Narva JK Transi 2:1 ja teenis teise võidu viimase nelja kohtumise jooksul.

Enrico Veensalu viis Vapruse juba kolmandal minutil juhtima ja 36. minutil realiseeris penalti Anton Krutogolov. Transi värava lõi alles 84. minutil Roman Nesterovski.

Trans pole nüüd sel hooajal kahel korral uustulnuk Vaprusest jagu saanud, sest esimene omavaheline vastasseis märtsis Narvas lõppes 1:1 viigiga.

Tabeliseis: 1. Tallinna FCI Levadia 40 punkti (16 mängust), 2. Tallinna FC Flora 36 (14), 3. Paide Linnameeskond 34 (16), 4. Nõmme Kalju FC 26 (16), 5. Tallinna JK Legion 23 (16), 6. Narva JK Trans 17 (15), 7. Viljandi JK Tulevik 14 (16), 8. Pärnu JK Vaprus 11 (16), 9. FC Kuressaare 10 (15), 10. Tartu JK Tammeka 9 (14).