Tartu Ülikool üllatas võõrsil TalTechi ning lahkus võidukalt

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond Autor/allikas: Diana Jesin/Tartu Ülikool Maks & Moorits

Korvpalli meistriliigas alistas Tartu Ülikool Maks & Moorits meeskond võõrsil TalTechi tulemusega 95:78.

TalTech juhtis küll avaveerandi järel 25:19, kuid seejärel rebis Tartu Ülikool omakorda ette ning poolajapausile mindi külaliste 46:43 juhtimisel. Kui kolmas veerand möödus veel tasavägiselt, siis neljandal lagunes TalTech täielikult ning vastase 21 punkti vastu visati korvi vaid kümme silma.

Tartu Ülikooli resultatiivseim oli 31 punkti visanud Robin Kivi. Oliver Suurorg toetas meeskonda 22 silma ja seitsme lauaplliga ning Charles Barton 19 punkti ja seitsme korvisööduga. TalTechi parim oli 19 punkti ja seitsme lauapalliga Oliver Metsalu.

Meistriliiga järgmine kohtumine toimub kolmapäeval, kui Tartu Ülikool läheb vastamisi Rakvere Tarvaga.