Tugeva mängu lõpu teinud Rakvere võttis Raplalt revanši

Egert Haller (Rakvere Tarvas) Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Eesti-Läti korvpalliliigas toimus laupäeval üks mäng, kui Rakvere Tarvas alistas võõrsil Rapla Avis Utilitase 73:65.

Külalised alustasid kohtumist paremini, kuid poolajaks oli Rapla end kolme punktiga ette rebinud. Tasavägine mäng jätkus kolmandal veerandajal ja viimast neljandikku alustati kodumeeskonna 56:53 juhtimisel. Rakvere tegi aga seejärel 6:0 spurdi ja haaras kerge initsiatiivi, kuid Rapla püsis lõpuminutiteni ühe viske kaugusel. Seisult 65:66 enam Raplal palli läbi korvirõnga saata aga ei õnnestunud ning Rakvere viskas lõpetuseks seitse vastuseta punkti.

Egert Haller viskas Rakvere parimana 18 punkti, võttis neli lauapalli ja andis kolm korvisöötu. Devin Harris lisas 13 punkti ning 13 punkti ja seitse korvisöötu jäi Kristaps Gluditise nimele.

Brandon Childress oli Rapla resultatiivseim 17 punkti, viie lauapalli ja kuue korvisööduga. Roberts Freimanis lisas 13 punkti, viis lauapalli ja tegi neli vaheltlõiget.

Pühapäeval mängivad korvpalli meistriliigas TalTech ja Tartu Ülikool.