Dallas alistas Doncici toel Miami, Phoenixile neljas järjestikune võit ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Luka Doncic mängus Miami vastu
Luka Doncic mängus Miami vastu Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Korvpalliliigas NBA naasis võidulainele Dallas Mavericksi meeskond, kes sai läinud öösel kodus jagu Miami Heatist. Hooaja viienda võidu noppis heas hoos olev Phoenix Suns.

Dallases peetud kohtumises alistas kohalik Mavericks külalised Miamist numbritega 93:83. Eelnevalt kolm kaotust ja ühe võidu teeninud Mavericks kaotas avaveerandi nelja silmaga, kuid poolajaks saavutati 15-punktiline edu. Kolmanda veerandi võitsid võõrustajad viie punktiga ja ehkki neljas veerand kuulus taas Heatile, oldi kokkuvõttes paremad kümne punktiga.

Võitjate ridades säras kaksikduubliga Luka Doncic, kes viskas 27 punkti ja tõi 15 lauapalli. Samuti sai sloveen kirja seitse resultatiivset söötu. Teda toetasid Tim Hardaway Jr. 18 punktiga ning Dorian Finney-Smith 12 silma ja viie lauapalliga. Kaotajate täpseim oli Bam Adebayo 19 silmaga.

Denveris sai jätku Phoenix Sunsi särav hooaja algus, kui kodumeeskond Nuggets alistati numbritega 106:103. Tasavägises kohtumises võitis Suns kaks esimest veerandit, haarates poolajaks 11-punktilise edu. Kolmas ja neljas veerand kuulusid küll Denverile, ent kohtumist enam enda kasuks kallutada ei suudetud ning Phoenix sai kirja neljanda järjestikuse võidu.

Sunsi parimateks osutusid Deyton Booker ja Deandre Ayton, kes mõlemad viskasid 22 punkti. Ayton sai seejuures kirja kaksikduubli, tuues meeskonnale ka 11 lauapalli. Chris Pauli nimele kirjutati 21 punkti, viis lauapalli ja kuus korvisöötu. Nuggetsi resultatiivseim oli Jamal Murray 31 punktiga.