Dallas võitis LA Clippersi vastu poolaja koguni 50 punktiga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Luka Doncic (palliga)
Luka Doncic (palliga) Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Dallas Mavericks nihutas pühapäeval korvpalliliiga NBA rekordit, kui oli poolajaks Los Angeles Clippersi vastu saavutanud juba 50-punktilise edu.

Dallas võitis avaveerandi 36:13 ning teise veerandaja 41:14. Eelmist NBA rekordit hoidis enda käes Golden State Warriors, kes oli 1991. aastal Sacramento Kingsi vastu poolajaks peal 47 punktiga.

Hooaja esimese võidu teeninud Mavericks juhtis korraks ka 57 punktiga ja võitis mängu lõpuks 124:73. Luka Doncic viskas 26 minutiga 24 punkti, noppis üheksa lauapalli ja kostitas kaaslasi kaheksa resultatiivse sööduga. Josh Richardson lisas 21 punkti. Clippers tabas 33 kaugviskest vaid neli, nende resultatiivseim oli 15 punkti visanud Paul George (kolmesed 0/6).

Anthony Daviseta mänginud tiitlikaitsjal Los Angeles Lakersil ei tekkinud Minnesota Timberwolvesi vastu raskusi, alistades nad 127:91. Kyle Kuzma viskas 20 punkti, LeBron Jamesi arvele jäi 18 silma ja üheksa lauapalli.

Hooaega kahe suure kaotusega alustanud Golden State Warriors sai lõpuks võidu, kui oli 129:128 parem Chicago Bullsist. Viis kaugviset tabanud Steph Curry viskas üleplatsimehena 36 punkti. Ootamatu kaotuse sai idakonverentsi favoriit Milwaukee Bucks, kes jäi 110:130 alla New York Knicksile. Julius Randle vastas Giannis Antetokounmpo 27 punktile 29 punkti ja 14 lauapalliga.