Lakers kaotas Portlandile, Denver alistas Jokici kolmikduubli toel Houstoni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Nikola Jokic
Nikola Jokic Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Korvpalliliigas NBA sai valitsev meister Los Angeles Lakers kirja hooaja teise kaotuse, jäädes kodus alla Portland Trail Blazersile 107:115.

Lakers võitis kohtumise avaveerandi 30:22, ent jäi poolajaks neljapunktilisse kaotusseisu. Kolmanda veerandi järel haarati taaskord minimaalne eduseis, aga viimane veerand kuulus jällegi külalistele Portlandist, kes kokkuvõttes olid paremad kaheksa punktiga, teenides nõnda teise järjestikuse võidu.

Võitjate resultatiivseimana viskas Damian Lillard 31 punkti, saades kirja ka neli lauapalli ja viis resultatiivset söötu. Pingilt sekkunud Gary Trent Jr. toetas 28 silmaga, CJ McCollumi kontole kirjutati 20 punkti ja 11 korvisöötu. Lakersi parimaks osutus 29 punkti ja üheksa lauapalli toonud LeBron James.

Võiduarvet avamata jätkab Houston Rockets, kes jäi Denver Nuggetsile alla skooriga 111:124. Denver haaras avaveerandi järel kümnepunktilise edu, mis kolmanda veerandi lõpuks kasvatati 23 punktile. Viimase veerandi võitis küll külalismeeskond Rockets, aga kokkuvõttes jäid 13 silmaga peale võõrustajad.

Nuggetsi ridades osutus üleplatsimeheks 25-aastane serblane Nikola Jokic, tuues omadele 19 punkti ja 12 lauapalli ning saades kirja veel karjääri rekordit märkivad 18 korvisöötu. Jamal Murray viskas meeskonna parimana 21 punkti, Houstoni resultatiivseim oli 34 silma loopinud James Harden.