Tarvas alistas tõusude ja mõõnadega mängus Kalev/TLÜ ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Egert Haller (Rakvere Tarvas)
Egert Haller (Rakvere Tarvas) Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Eesti-Läti korvpalliliiga kolmapäevases ainsas kohtumises oli Rakvere Tarvas võõrsil 72:60 üle Tallinna Kalev/TLÜ-st.

Avaveerandi koguni 23:8 võitnud Tarvas lisas teise veerandaja alguses veel kolm punkti, kuid lubas seejärel Kalev/TLÜ-l teha 16:2 spurdi. Poolaeg lõppes Tarva kolmepunktilises eduseisus ja veel otsustava neljandiku alguses jõudis pealinna meeskond nelja silma kaugusele, kuid siis viskas külalismeeskond kümme vastuseta jäänud punkti ja võttis siiski oma.

Kumbki meeskond ei hiilanud kolmapäeval visketabavusega (Rakverel 38 protsenti Kalev/TLÜ 33 protsendi vastu), kuigi üleplatsimeheks kerkinud Brandis Raley-Ross tabas teel 21 punktini 14 viskest kaheksa ning kõik neli vabaviset. Lisaks noppis Kalev/TLÜ liider kümme lauapalli ja kostitas kaaslasi kuue korvisööduga.

Võitjate resultatiivseim oli 16 punkti visanud Egert Haller, võimsa kaksikduubli sai kirja Riley Hayes, kelle arvele jäi 28 minutiga 14 punkti ja koguni 19 lauapalli (seitse ründelauast).

Tarvas kirjutas tabelisse seitsme kaotuse kõrvale kuuenda võidu, Kalev/TLÜ-l on kaks võitu ja 13 kaotust.