Kalev/Cramo lõpetas Pärnu kuuemängulise võiduseeria ({{contentCtrl.commentsTotal}})

BC Kalev/Cramo
BC Kalev/Cramo Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Korvpalli Eesti-Läti liigas alistas BC Kalev/Cramo teisipäeval võõrsil Pärnu Sadama 93:82, võttes nii kümme päeva tagasi saadud kaotuse eest revanši.

Pärnu viskas teisel veerandajal Eesti esiklubile koguni 34 punkti, võitis poolaja 49:43 ja alustas otsustavat veerandaega veel ühepunktilises kaotusseisus, siis tegi Kalev/Cramo aga 9:0 spurdi ja enam mängu käest ei andnud.

Pingilt alustanud Maurice Kemp viskas Kalev/Cramo kasuks üleplatsimehena 21 punkti ja noppis viis lauapalli, Kregor Hermet lisas 18 ja Sten Sokk 14 punkti. Viimane toetas kaaslasi ka üheksa korvisööduga. Nii Robert Valge, Edon Maxhuni kui Linards Jaunzems viskasid Pärnu kasuks 15 punkti.

Enne teisipäeva võitis Pärnu kuus järjestikust mängu, kaasa arvatud meeskondade viimase omavahelise kohtumise kümme päeva tagasi, kui peale jäädi 79:74.

Tallinna meeskonnal on liigatabelis nüüd üheksa võitu ja kaks kaotust, Pärnul 11 võitu ja kolm kaotust.