Leeduka kolmikduubel vedas Indiana taas võiduni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Domantas Sabonis (palliga)
Domantas Sabonis (palliga) Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Korvpalliliigas NBA teenis läinud öösel teise järjestikuse võidu Indiana Pacers, kes alistas Leedu koondislase Domantas Sabonise kolmikduubli toel Chicago Bullsi 125:106.

Indiana kaotas avaveerandi minimaalset 27:28, ent teisel veerandil oldi vastastest kindlalt üle, misjärel mindi poolajal kümnepunktilises eduseisus. Kolmanda veerandi lõpuks asus Pacers juba 28 silmaga juhtima, kokkuvõttes oldi vastasest üle 19 punktiga.

24-aastane Sabonis, kes sai kirja enda karjääri viienda kolmikduubli, viskas Pacersi eest 22 punkti, tõi kümme lauapall ja jagas 11 resultatiivset söötu. Võitjate poolelt sai 23 punkti kirja T.J. Warren, 22 silmaga panustas veel Victor Oladipo. Kaotajate resultatiivseim oli 17 punkti loopinud Zach LaVine.

Memphis – Atlanta 112:122
Charlotte – Oklahoma City 107:109
Detroit – Cleveland 119:128 la.
Washington – Orlando 120:130
New York – Philadelphia 89:109
Chicago – Indiana 106:125
San Antonio – Toronto 119:114
Utah – Minnesota 111:116