Suurepärane viimane veerand viis Lassi koduklubi järjekordse võiduni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kadri-Ann Lass (nr 7) ja Györi Ülikooli naiskond.
Kadri-Ann Lass (nr 7) ja Györi Ülikooli naiskond. Autor/allikas: facebook.com/womenbasketballgyor

Kolmapäeval võõrustas Kadri-Ann Lassi koduklubi Györi Ülikool Ungari korvpalli kõrgliigas Aluinvent DVTK naiskonda. Ebaõnnestunud avapoolajast hoolimata kirjutati tabelisse magus 73:70 (10:16, 13:22, 20:17, 30:15) võit.

Esimese poolaja kaotas mannetut ründemängu näidanud Györi Ülikool kodusaalis 23:38. Teisel poolajal leiti korv siiski üles ja tänu viimase veerandaja hävitustööle skooriga 30:15, võeti 73:70 võit, vahendab Korvpall24.ee.

Györi eest said käe valgeks vaid viis mängijat. Punktide viskamise võtsid suures osas enda peale ameeriklannad – Peatrice Mompremier viskas 23 ja ainsagi puhkehetketa mänginud Brianna Kiesel 20 silma. Virag Weninger lisas 14 punkti. Eesti koondislane Kadri-Ann Lass viibis väljakul 14 minutit, aga punktiarvet ei avanud.