Kadri-Ann Lass ja Györi said tabelisse kirja kaotuse ja võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kadri-Ann Lass
Kadri-Ann Lass Autor/allikas: Wisla Krakow/Facebook

Eesti korvpallikoondislase Kadri-Ann Lassi koduklubi Györi Ülikool pidas sel nädalal kaks kohtumist Ungari kõrgliigas. Kui kolmapäeval tuli võõral väljakul tunnistada Ludovika-FCSM Csata naiskonna selget paremust, siis laupäeval pöörati purjed taaskord võidulainele ning tabelisse kirjutati suur võit Ujbuda Elte Beaci üle.

Györi Ülikool sõitis kolmapäeval külla Ludovika-FCSM Csata naiskonnale ja jäi alla numbritega 66:77 (17:22, 19:17, 12:19, 18:19). Ühtlaselt skoorinud Györi poolelt viskasid kahekohalise arvu punkte kõik algviisikus alustanud pallurid. Seitse minutit väljakul viibinud Kadri-Ann Lass noppis ühe lauapalli ja kätt valgeks ei saanud.

Laupäeval sõitis Györi Ülikool Ungari pealinna Budapesti, et võtta mõõtu Ujbuda Elte Beaciga. Tänu heale teisele ja kolmandale kümneminutilisele perioodile kirjutati tabelisse kindel 82:65 (18:21, 24:14, 25:10, 12:23) võit. Györi poolelt kogusid taaskord viis mängijat kahekohalise punktisumma. 16 silma kanti Beatrice Mompremieri arvele. 12 punkti kogusid võrdselt Virag Weninger, Brianna Kiesel ja Kadri-Ann Lass.