Neljanda järjestikuse võidu noppinud TalTech seljatas Rapla ({{contentCtrl.commentsTotal}})

TalTechi korvpallimeeskond
TalTechi korvpallimeeskond Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Korvpalli Eesti-Läti liigas alistas TalTechi meeskond kolmapäeval kodusaalis Rapla Avis Utilitase 77:74 (16:22, 15:16, 24:20, 22:16).

Pealinlased kaotasid kohtumise kaks esimest veerandit, jäädes poolajaks seitsmepunktilisse kaotusseisu. Pärast vaheaega naasid võõrustajad platsile aga võimsas hoos, võites kolmanda veerandi nelja ja viimase veerandi kuue silmaga, võttes kokkuvõttes napi kolmepunktilise võidu.

Võitjate ridades osutus resultatiivseimaks 21 punkti toonud Tanel Sokk, saades kirja veel neli lauapalli ja neli resultatiivset söötu. Pingilt sekkunud Eric Schmalz lisas 16 punkti, Jaan Erik Lepp viskas kümme silma. Rapla parimana tõi Mario Ihring külalistele 30 punkti ja kuus lauapalli, jagades veel seitse resultatiivset söötu.

TalTech on nüüd võitnud enda viimased neli mängu, kokku on seejuures sel hooajal võidetud kuus kohtumist 14-st. Kolmapäevase tulemusega katkes Rapla kolmemänguline võiduseeria, kaheksa võidu kõrvale saadi kirja hooaja kuues kaotus.