Tarvas pani Tartu vastu kaotuste jadale punkti ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Egert Haller (Rakvere Tarvas)
Egert Haller (Rakvere Tarvas) Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Korvpalli Eesti-Läti liigas alistas Rakvere Tarvas teistkordselt sel hooajal Tartu Ülikool Maks & Mooritsa, lõpetades sellega ühtlasi kolmemängulise kaotuste jada.

Numbritega 85:78 võidutsenud Tarvas kaotas avaveerandi kolme silmaga, kuid poolajaks vähendati kaotusseis minimaalseks. Kolmas veerand võideti juba kindlalt seitsme punktiga ning kokkuvõttes oldi vastasest paremad seitsme silmaga.

Rakvere ridades tõi enim punkte Egert Haller (18). Pingilt sekkunud Sten Saaremäel viskas 13 punkti, 11 punkti kirjutati Devin Lee Harrise ja Tormi Niitsi kontole. Tartu resultatiivseim oli 20 silma loopinud Hendrik Eelmäe, Tomas Balciunas lisas 19 punkti.

Ka kuu varem Tartu seljatanud Rakvere Tarvas on nüüd võitnud viis ja kaotanud seitse kohtumist. Tartu saldoks on viis võitu ja kaheksa kaotust.