Rapla alistas koduväljakul suureskooriliselt Tartu Ülikooli meeskonna ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Rapla Avis Utilitas korvpallimeeskond
Rapla Avis Utilitas korvpallimeeskond Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Eesti-Läti korvpalliliigas teenis Rapla Avis Utilitas meeskond koduväljakul Tartu Ülikool Maks & Moorits tiimi üle suureskoorilise 103:69 võidu.

Rapla pani oma paremuse maksma juba avaveerandil, mis võideti 25:9. Poolajapausiks oli vahe kärisenud 29 silmale, 55:26. Ka kolmas veerand mängiti Rapla dikteerimisel ning otsustavale neljandikule mindi vastu kodumeeskonna juhtimisel 82:43. Viimasel veerandil viskas Tartu Ülikool viis silma tagasi, kuid vastu võeti siiski 69:103 kaotus.

Rapla meeskonna resultatiivseim oli 20 punkti, üheksa lauapalli ja 11 korvisööduga Mario Ihring. Al-Wajid Aminu toetas tiimi 17 silma ja kuue lauapalliga. Tartu Ülikooli parim oli 14 punkti korvi visanud Hendrik Eelmäe.

Liigatabelis hoiab Rapla kaheksa võidu ja viie kaotusega viiendat positsiooni. Tartu Ülikool on viie võidu ja seitsme kaotusega kaheksas.