Kaunase Žalgiris sai Euroliigas suureskoorilise kaotuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kaunase Žalgiris sai Euroliigas suureskoorilise kaotuse
Kaunase Žalgiris sai Euroliigas suureskoorilise kaotuse Autor/allikas: SCANPIX/Scanpix Baltics

Korvpalli Euroliigas alistas Tel Avivi Maccabi kodusaalis Kaunase Žalgirise tulemusega 85:57.

Tel Avivi Maccabi juhtis avaveerandi järel kümne punktiga, 24:14. Teisel neljandikul sai Žalgiris korvi vaid üheksa punkti vastase 29 vastu ning nii mindi poolajapausile 23:53 kaotusseisus. Ka teine poolaeg ei läinud Leedu tippklubi jaoks paremini. Kolmandal veerandil visati küll kaks punkti tagasi, kuid viimasel suutis Maccabi vahet hoida 28 punkti peal.

Võitjate resultatiivseim oli 16 punktiga Tyler Dorsey. Žalgirise parim oli 12 silma korvi visanud Thomas Walkup.

Tabelis hoiab Žalgiris viie võidu ja kolme kaotusega viiendat kohta, Maccabi on kolme võidu ja viie kaotusega 12. positsioonil.