Sorga klubi kaotas ja play-off'i ei saa ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Erik Sorga
Erik Sorga Autor/allikas: SCANPIX / USA Today

Eesti jalgpallikoondise ründaja Erik Sorga koduklubi D.C. United kaotas Põhja-Ameerika profiliigas MLS kodus Montreal Impactile 2:3 ja ühtlasi kadusid ka play-off šansid.

D.C. United asus avapoolajal kahel korral juhtima: üheksandal minutil tabas nurgalöögi järel peaga Donovan Pines ja 33. minutil oli täpne Ola Kamara. Vahepeal suutis 13. minutil skoorida ka külaliste Bojan Krkic.

74. minutil lõi Victor Wanyama seisuks 2:2 ja kolm minutit hiljem vahetati Unitedi algrivistusse kuulunud Sorga puhkama. Pärast seda lõi Romell Quioto 88. minutil Montreali võiduvärava.

21-aastasel Sorgal oli kaks võimalust, aga nii pealöök avapoolaja lõpus kui ka parema jala löök 51. minutil lendasid mööda.

Kaotus tähendas pealinnaklubile ühtlasi väljalangemismängude šansside kustumist. Montreal vastupidiselt pääses aga idakonverentsi üheksanda asetusega edasi.