Flora kindlustas väravatesaju järel kolmanda järjestikuse meistritiitli ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tallinna FC Flora naiskond
Tallinna FC Flora naiskond Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Eesti naiste jalgpallimeistrivõistlustel kindlustas Tallinna FC Flora tänavuse aasta tiitli, kui 18. voorus alistati võõrsil Pärnu Vaprus tulemusega 9:0.

Flora avavärav sündis juba kohtumise avaminutil, kui võrku sahistas Saron Läänmäe. Seejärel sai Katrin Loo hakkama kübaratrikiga, skoorides 16., 26. ja 31. minutil. Avapoolajal olid veel resultatiivsed Getter Saar (43. ja 45. minutil) ja Ariina Mürkhain (45+1'). Teisel poolajal lõid väravad Anastasia Ivanova (47.) ja Loo (73.).

Floral oli võimalus meistritiitel kindlustada juba eelmises voorus, kuid siis mängiti kodus Saku Sportinguga viiki ning kaotati tänavusel hooajal esimest korda punkte.