Kolmeväravalisest kaotusseisust välja tulnud Chelsea päästis viigipunkti ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Chelsea viigivärava löönud Tammy Abraham (paremal)
Chelsea viigivärava löönud Tammy Abraham (paremal) Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas oli laupäeval lähedal üllatusvõidule West Bromwich Albion, kes mängis kodus Chelseaga 3:3 viiki.

Kaheaastase vaheaja järel taas kõrgliigas palliv West Bromwich Albion asus suureskoorilist kohtumist juhtima juba neljandal minutil, mil võrku sahistas Callum Robinson. 20 minutit hiljem lõi Robinson oma teise ja veel kaks minutit hiljem viis Kyle Bartle võõrustajad juba 3:0 juhtima.

Teisel poolajal Chelsea mängupilt paranes ning külaliste surve kandis vilja 55. minutil, mil Mason Mount kauglöögist ühe värava tagasi lõi. 70. minutil oli täpne Callum Hudson-Oboi ja kohtumise kolmandal üleminutil päästis väravaesise segaduse ära kasutanud Tammy Abraham Londoni klubile viigipunkti.

Uut hooaega võidu, kaotuse ja viigiga alustanud Chelsea kohtub järgmises voorus kodus Crystal Palace'iga, kes kaotas täna 1:2 Evertonile.