Manchester United avas kümnenda üleminuti penaltiga võiduarve ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Manchester United
Manchester United Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis Manchester United hooaja esimese võidu, kui alistas võõrsil Brighton & Hove Albioni 3:2.

Põnevuskohtumise avavärav sündis 40. mänguminutil, mil Neal Maupay penalti viis võõrustajad 1:0 juhtima. Brighton jõudis eduseisus olla aga vaid kolm minutit, sest siis tõi keskkaitsja Lewis Dunki omavärav tabloole viignumbrid.

Teisel poolajal sahistas kahel korral võrku Marcus Rashford (Manchester United), kuid Inglismaa koondise ründaja esimene tabamus 52. minutil jäeti videkorduse vaatamise järel lugemata. Kolm minutit hiljem skooris Rashford aga kauni soolovärava, viies külalised 2:1 juhtima.

Tõeliselt dramaatiliseks osutusid mängu üleminutid, mil löödi veel kaks väravat. Võõrustajate suure surve järel viigistas Solly March viiendal üleminutil Brightoni eest seisu, kuid viis minutit hiljem teenis United tänu Neal Maupay käega mängule penalti. Kohtumise viimase pallipuutega lõi Bruno Fernandes Manchester Unitedi 3:2 võiduvärava.

Inglismaa kõrgliiga avavoorus kaotas Manchester United kodus 1:3 Crystal Palace'ile. Järgmisena võõrustatakse 4. oktoobril Tottenham Hotspuri.