Selgus "Talendid rajale" sarjas kolmanda etapi võitja

"Talendid rajale" kolmas etapp Autor/allikas: Tõnis Krikk

Laste hobikardisarja "Talendid rajale" kolmas osavõistlus pühapäeval FK Keskuse kardirajal andis kolmanda etapivõitja. 50 võistlejaga võistluse võitis Ragnar Simuland, kellele see oli ühtlasi esimene poodiumikoht.

Võiduga ja päeva kiireima ringi eest teenitud kümne lisapunktiga võttis Simuland end hulganisti lähemale sarja punktitabeli kahele esimesele ehk Kaur Koreinikule ja Mattias Ojapõllule, kes lõpetasid võistluse vastavalt viiendal ja neljandal kohal. FK Keskuse kiirel kardirajal lõpetasid Simulandi järel teisel ja kolmandal kohal Martti Raudleht ning Sten-Erik Sild.

Nooremate vanusegrupi kolm kiiremat olid Mattias Ojapõld, Revor Laur ja Joosep Siniorg. Vanemate laste vanusegrupis lõpetasid poodiumil Jakob Pajur, Paul Kristian Hamburg ja Hanna-Grete Suvemaa, kes ühtlasi oli päeva kiireim tüdruk rajal. Talle järgnesid Miya Greth Visberg ja Nora-Liise Kaidro.

Võistluse külalisteks olid seekord Formula Student Team Tallinn tudengivormeli meeskonna liikmed, kes tutvustasid lastele ja vanematele tehnikahariduse väljundeid vormeliehituse näol. Lisaks purustati vormelil FEST19 FK Keskuse absoluutne ringirekord. Uus ringirekord on 33,4 s.

Kuue-etapilise "Talendid rajale" 2020 hooajal jääb sõita veel kolm etappi. Järgmine osavõistlus sõidetakse Lange motokeskuse kardirajal Tartumaal 4. oktoobril.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: