"Talendid rajale" teine etapp tõi uue võitja

"Talendid rajale" teine etapp Autor/allikas: Tõnis Krikk

"Talendid rajale" teine etapp andis sarjale uue etapivõitja. Koguni 65 osavõtjaga osavõitlus pakkus pinget kuni võidusõidu viimaste meetriteni, mil esimesena ületas finišijoone esmakordselt poodiumile tõusnud Mattias Ojapõld.

Ojapõllu kiirus oli märkimisväärne juba esimesel etapil Laitses, mil tema nimele jäi võistluse kiireim ring. Sama saavutust korda ta ka Unibet kardikeskuses. Senisel kahel võistlusel sõidetud kaks kiiremat ringi on tema punktikontole lisanud väärtuslikud 20 punkti, mis ei jäta teda kuigi kaugele sarja liidrist Kaur Koreinikust.

Esimese etapi võitnud Koreinik oli heas hoos ka nüüd, kindlustades nõnda oma punktiedu veelgi. Vaatamata korduvatele rünnakutele tal Ojapõllust mööda saada ei õnnestunud. See aga sundis teda aina rohkem tähelepanu pöörama selja taga toimuvale, sest kolmandana lõpetanud Sten-Erik Sild ei jäänud ühelgi hetkel mõnest kümnendikust kaugemale.

Võiduga oli Ojapõld ühtlasi parim ka 2010. a ja hiljem sündinute arvestuses. Selles kategoorias järgnesid talle Ramon Vlasenko ja Joosep Siniorg.

Vanemate laste arvestuses võidutses Jakob Pajur, seda Paul Kristian Hamburgi ja Hanna-Grete Suvemaa ees. Suvemaa oli parim tüdrukute arvestuses, kus talle järgnesid Miya Greth Visberg ja Martaliisa Meindorf.

Kuue-etapilise "Talendid rajale" 2020. aasta hooaja kolmas osavõistlus sõidetakse juba tuleval pühapäeval FK Keskuse kardirajal Õismäel.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: