Man Unitedi hea seeria jätkus Brightonis ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Manchester United
Manchester United Autor/allikas: SCANPIX / PA

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Manchester United teisipäeval võõrsil Brighton & Hove Albioni 3:0 ja kerkis Euroopa liiga positsioonile.

Marlon Greenwood (16. minutil) ja Bruno Fernandes (29.) panid esimesel poolajal külaliste võidule aluse. Viimase värava lõi viis minutit pärast teise poolaja algust taas Fernandes.

Man United pole alates jaanuarist kaotanud ainsatki mängu.

Tabeliseis: 1. Liverpool 86 punkti (31 mängust), 2. Manchester City 63 (31), 3. Leicester City 55 (31), 4. Chelsea 54 (31), 5. Manchester United 52 (32), 6. Wolverhampton 52 (32), 7. Tottenham 45 (31), 8. Burnley 45 (32).