Leicester City on käest andmas Meistrite liiga kohta ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Leicester City kaotas võõral väljakul Evertonile tulemusega 1:2

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas kaotas Leicester City võõral väljakul Evertonile tulemusega 1:2. Ühtlasi on meeskond maha mängimas oma Meistrite liiga kohta.

Everton asus juba 16. minutiks kohtumist 2:0 juhtima, kui täpsed olid Richarlison ja Gylfi Sigurdsson (penaltist). 51. minutil lõi Kelechi Iheanacho ühe värava tagasi, kuid sellest viigiks ega võiduks mõistagi ei piisanud.

Liigatabelis hoiab Leicester City küll veel 55 punktiga kolmandat ehk Meistrite liiga kohta, kuid Chelsea on selja taga ühe ning Manchester United ja Wolverhampton kolme punktiga. Everton hoiab 44 silmaga kümnendat kohta.

Teistes kohtumistes alistas Arsenal koduväljakul Norwich City tulemusega 4:0 ning Newcastle sai võõral väljakul 4:1 jagu Bournemouthist.