Man United jõudis raske lahinguga poolfinaali ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Manchester United
Manchester United Autor/allikas: SCANPIX / AFP

Inglismaa jalgpalli karikasarja poolfinaali jõudis esimese meeskonnana Manchester united, kes alistas võõrsil lisaaja järel Norwich City 2:1.

Pärast väravateta avapoolaega viis Odion Ighalo külalised 51. minutil juhtima, aga veerand tundi enne lõpuvilet suutis Todd Cantwell viigistada.

Lisaaeg oli juba lõppemas, kui Harry Maguire 118. minuti tabamus kindlustas Man Unitedile koha nelja parema hulgas.

Seejuures lisaajal pidi Norwich mängima kümnekesi, sest normaalaja lõpus teenis kaitsja Timm Klose vastase kinnihoidmise eest punase kaardi.

Ülejäänud kolm veerandfinaali peetakse pühapäeval. Vastamisi asuvad Sheffield United - Arsenal, Leicester City - Chelsea ja Newcastle United - Manchester City.