Milano Inter naasis koroonapausilt võidukalt ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Milano Inter - Sampdoria
Milano Inter - Sampdoria Autor/allikas: SCANPIX/IMAGO SPORT

Itaalia jalgpalli meistrivõistlustel pidas oma esimese kohtumise pärast enam kui kolmekuulist pausi Milano Inter, kes sai kodus jagu Sampdoriast 2:1.

Enne koroonaviirusest tingitud mängupausi järjest Rooma Laziole ja Torino Juventusele kaotanud Inter läks eilset kohtumist juhtima kümnendal minutil, mil skoori avas Romelu Lukaku. Võõrustajate teise värava lõi 33. minutil Lautaro Martinez.

Sampdoria eest sai teisel poolajal jala valgeks Morten Thorsby.

Pühapäeval teenis võidulisa veel ka Atalanta, kes alistas kodus Sassuolo kindlalt 4:1.

Liigatabeli liidrina jätkab 26 mängust 63 punkti kogunud Juventus. Järgnevad Lazio (62), Inter (57), Atalanta (51), Roma (45) ja Napoli (39).

Itaalia meistrivõistlustel jääb veel pidada 12 vooru.