Kaheväravalise edu maha mänginud Lazio 21-mänguline kaotuseta seeria lõppes ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Atalanta mängijad tähistamas
Atalanta mängijad tähistamas Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Itaalia jalgpalli kõrgliigas kindlustas liidripositsiooni tiitlikaitsja Torino Juventus, kui lähirivaal Rooma Lazio mängis Atalanta vastu maha kaheväravalise edu, kaotades 2:3.

Lazio asus kohtumist juhtima juba viiendal minutil, kui omavärava lõi võõrustajate poolkaitsja Marten de Roon. Kõigest kuus minutit hiljem haarasid külalised juba kaheväravalise eduseisu, sest skoori tegi Sergej Milinkovic-Savic. Pärast Robin Gosensi 38. minuti tabamust mindi vaheajale Lazio 2:1 eduseisul.

Mängu teine poolaeg kuulus Atalantale, kes suutis kaotusseisu võiduks pöörata. Esmalt viigistas Ruslan Malinovski 66. minutil seisu ja 15 minutit hiljem lõi Jose Luis Palomino seisuks 3:2, tuues võõrustajatele kõik kolm võidupunkti.

Kaotus Atalantale lõpetas ühtlasi Rooma Lazio 21 mängu väldanud kaotuseta seeria Itaalia kõrgliigas. Nimelt jäädi viimati vastasele alla septembri lõpus, kui Milano Interile alistuti tulemusega 1:2.

Liigatabeli tipus on Juventuse edu nüüd teist kohta hoidva Lazio ees 11 vooru enne hooaja lõppu neljapunktiline. Kolmapäeval Sassuologa 3:3 viiki mänginud Inter jääb liidrist maha kaheksa silmaga, neljandat kohta hoidev Atalanta juba 12 punktiga.