Barcelona pidi liigatabeli viimase vastu viigiga leppima ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Lei Wu (nr 7) tähistab viigi toonud väravat.
Lei Wu (nr 7) tähistab viigi toonud väravat. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hispaania kõrgliigas jäi Barcelona nelja mängu jooksul juba kolmandat korda võiduta, kui Espanyol lõi derbimängus hilise viigivärava. Kohtumine lõppes 2:2.

Esimese sammu tegi liigas viimasel kohal olev Espanyol, kes võitis ka avapoolaja. Vaheajal tõi Barcelona peatreener Ernesto Valverde sisse Arturo Vidali. Luis Suareze ja Vidali väravatest pööratigi teise poolaja alguses mäng kiirelt enda kasuks, vahendab Soccernet.ee.

Sellest aga ei piisanud, sest viimane sõna jäi taaskord Espanyolile. 88. minutil mängiti Hiina koondise äär Lei Wu vabaks ja ta lajatas palli suurepäraselt taha posti.

2:2 viik tähendab seda, et Barcelona tõusis küll taas liidriks, ent Madridi Real sai nad selle vooruga kätte – mõlemal on nüüd 40 punkti. Kolmanda järjestikuse võidu saanud Madridi Atletico tõusis kolmandaks.

Valencia – Eibar 1:0
Getafe – Madridi Real 0:3
Madridi Atletico – Levante 2:1
Espanyol – Barcelona 2:2