Boston Celtics oli kuuendat kohtumist järjest võidukas ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jayson Tatum
Jayson Tatum Autor/allikas: USA TODAY Sports/Scanpix

Korvpalliliigas NBA jätkab võidulainel idakonverentsi liider Boston Celtics, kes alistas võõrsil Charlotte Hornetsi numbritega 108:87 (30:20, 22:23, 33:24, 23:20).

Boston võitis kohtumise avaveerandi kümne silmaga, kuid teisel veerandil jäid napilt peale võõrustajad. Sellest aga Bostoni võidu vääramiseks ei piisanud, sest kolmandal veerandil suurendas Boston enda edu 18 punktile ja kokkuvõttes võeti veenev 21-punktiline võit.

Celticsi parimana tõi Jayson Tatum meeskonnale 23 punkti, saades kirja ka üheksa lauapalli. Kaksikduubliga hakkama saanud Gordon Hayward panustas võitu 20 silma ja kümne lauapalliga, Kemba Walker viskas 14 silma. Kaotajate resultatiivseim oli 18 punkti loopinud Miles Bridges.

Seitsmest mängust vaid ühe kaotanud Boston jätkab idakonverentsi liidrina, järgnevad kuus mängu võitnud ja kaks kaotanud Milwaukee ja Miami. Läänekonverentsis jätkab esikohal Los Angeles Lakers.