Eesti U-21 koondis jäi EM-valikmängus Poolale kindlalt alla ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti U-21 jalgpallikoondis
Eesti U-21 jalgpallikoondis Autor/allikas: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Kuni 21-aastaste noormeeste Euroopa meistrivõistluste valiksarjas pidi Eesti koondis võõrsil tunnistama Poola 4:0 paremust.

Poola asus kohtumist juhtima juba kuuendal minutil Przemyslaw Placheta väravast, teisel poolajal skoorisid veel Karol Fila ja Kamil Jozwiak ning lõppseisu vormistas üleaja neljandal minutil Patryk Dziczek.

Eestil on nüüd kahest mängust kirjas kaks kaotust ja endale on lastud lüüa kokku kaheksa väravat, mistõttu on Eesti enda alagrupis viimasel kohal.

Järgmisena läheb Eesti U-21 koondis 11. oktoobril kodus vastamisi Läti eakaaslastega.