FC Flora naiskond jätkas meistriliigas võidukalt ({{commentsTotal}})

Tallinna FC Flora naiskond
Tallinna FC Flora naiskond Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Naiste jalgpalli Meistriliiga 10. voorus teenis võidulisa Tallinna FC Flora, kes sai jagu Põlva FC Lootosest 6:0.

Flora avas mänguskoori üheksandal minutil Liis Lepiku väravaga. Seejärel oli resultatiivne Kelly Rosen (15. minutil) ning poolajapausile minnes oli tablool seis 2:0. Teisel poolajal sahistasid võrku veel Getter Saar (56.), Mari Liis Lillemäe (69.) ja Katrin Loo (78. ja 88.).

Flora jätkab täiseduga tabeli esireal. Teisel kohal on 22 punktiga Pärnu JK ja kolmandal JK Tallinna Kalev, kellel on üks punkt vähem. Põlva FC Lootos on tabeli viimasel real viie punktiga.

Järgmised naiste jalgpalli Meistriliiga kohtumised toimuvad 20. juulil, kui vastamisi lähevad Tartu JK Tammeka ja Pärnu JK ning Tartu SK 10 Premium ja Saku Sporting.