U-19 jalgpallikoondis kaotas ka turniiri võitnud Lätile ({{commentsTotal}})

Eesti U-19 jalgpallikoondis
Eesti U-19 jalgpallikoondis Autor/allikas: Christer Palu/Jalgpall.ee

Eesti U-19 jalgpallikoondis kaotas koduse Balti turniiri viimase mängu Lätile tulemusega 0:3.

Kohtumise avavärava lõid lätlased 31. minutil, kui võrku sahistas Niks Dusalijevs. Mängu lõpuminutitel oli kahel korral kahe minuti jooksul täpne Raimonds Krollis.

Eesti U-19 koondise peatreener Indrek Koser oli Lätilt saadud 0:3 kaotuse järel pettunud. "Tahtmine oli meil väga suur, sest tahtsime positiivset tulemust saada. Esimene värav tegi aga meie elu keeruliseks," lausus Koser Soccernet.ee-le. "Terve turniir ei saanud palli väravasse sisse ja see on väga suur pettumus."

Ühtlasi võitis Läti koondis turniiri seitsme punktiga. Soome alistas viimases kohtumises Leedu tulemusega 4:0 ning pälvis samuti kokku seitse punkti, kuid väravate vahe oli lätlastel suurem. Põhjanaabritel oli selleks numbriks kuu (6:0), lõunanaabritel aga seitse (8:1). Eesti sai ühe punktiga kolmanda koha ning Leedu neljanda.