CSKA krooniti kaheksandat järjestikust hooaega VTB Ühisliiga võitjaks ({{commentsTotal}})

Semjon Antonov (Moskva CSKA)
Semjon Antonov (Moskva CSKA) Autor/allikas: Mikhail Aleksandrov/TASS/Scanpix

Korvpalli VTB Ühisliiga võitis kaheksandat järjestikust hooaega Moskva CSKA, kes alistas esmaspäeval peetud finaalseeria kolmandas mängus Moskva oblasti Himki 80:62.

Kolme võiduni peetud seeria kaks esimest mängu kindlalt võitnud CSKA ei vääratanud ka täna ning võõrsil peetud kohtumises juhiti poolajaks 15 punktiga. Kolmandal veerandil mängisid küll meeskonnad viiki, ent viimane veerand kuulus taas CSKA-le, kes võttis lõppkokkuvõttes 18-punktilise võidu.

CSKA resultatiivseim mängija oli 23 punkti visanud Cory Higgins. Othello Hunter panustas 15 silmaga, 12 punkti kirjutati Nikita Kurbanovi nimele. Himki parimana tõi Vjatšeslav Zaitsev meeskonnale 22 punkti, Jordan Mickey lisas 12 silma.

Moskva CSKA on alates Ühisliiga loomisest 2008. aastal tulnud meistriks kaheksal hooajal üheksast. Vaid 2011. aastal tuli võitjaks Himki, kui CSKA jäi teiseks.