Kullamäe ja Bamberg said tugeva avapoolaja toel olulise võidu ({{commentsTotal}})

Kristian Kullamäe
Kristian Kullamäe Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Saksamaa korvpalli kõrgliigas teenis Kristian Kullamäe ja Henri Drelli koduklubi Bambergi Brose Baskets võõrsil 90:79 võidu tabelikeskmiku Bayreuthi Medi võistkonna üle.

Võõrustajatele kuulus avaveerand 19:13, aga teist veerandaega domineeris täielikult Bamberg, mis võideti 30:12. 12-punktilisest eduseisust jäi Bambergil viimaseks veerandajaks alles küll kümme silma, aga ülejäänud ajaga viskasid tiimid vastavalt 28 ning 29 punkti, mis andis külalistele kokkuvõttes 90:79 võidu, vahendab Korvpall24.ee.

Kristian Kullamäe mahtus Bambergi pingile, aga mänguminutid jäid sel korral saamata. Henri Drell koosseisu ei kuulunud.

Play-off-koha kindlustanud Bamberg (21-12) on turniiritabelis viies, Bayreuth (14-19) asub 12. positsioonil. Bambergi jaoks oli võit sedavõrd tähtsam, kuna nüüd pole kuuendal kohal paiknev lähirivaal Ulmi Ratiopharm (19-13) neid enam üks voor enne põhihooaja lõppu ohustamas – võrdse arvu võitude ja kaotuste korral on omavahelistes mängudes Bamberg 2-0 peal.