Kalev/Cramo viskas üle saja punkti ja on võidu kaugusel finaalist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Korvpalli meistriliiga poolfinaalseeria teises kohtumises alistas BC Kalev/Cramo võõrsil Pärnu Sadama tulemusega 102:62 ning finaalkohast lahutab neid nüüd vaid üks võit.

Kalev/Cramo asus kohtumist juhtima kohe avaveerandil, kui viskas 25 punkti võõrustajate 17 vastu. Tiitlikaitsja jätkas domineerimist ka teisel mänguajal ning poolajapausile mindi 47:35 eduseisust. Pärnu ei saanud mängu käima kolmandalgi veerandajal ja nii kärises vahe 24-punktiliseks, 74:50 pealinna klubi kasuks. Viimasel neljandikul tabas Pärnu Sadam vaid 12 punkti ning nii tuli leppida lõpuks 40-punktilise kaotusega.

Kalev/Cramo eest viskas 18 punkti Chavaughn Lewis, keda toetasid 16 silmaga Tony Wroten ja 14 punktiga Kristjan Kitsing. Wroten hankis lisaks veel neli lauapalli ja andis kaheksa korvisöötu. Pärnu Sadama parim oli üleplatsimehena 21 punkti visanud ja viis lauapalli hankinud Demetre Rivers. 14 silma lisas Mihkel Kirves.

Avakohtumises võitis Kalev/Cramo Pärnu Sadamat tulemusega 91:85. Kolmas kohtumine toimub teisipäeval Kalevi Spordihallis kell 17.30. Poolfinaalseeria peetakse kolme võiduni.