Kindla võidu võtnud Kalev/Cramo jõudis finaali, kus läheb vastamisi TLÜ-ga ({{commentsTotal}})

{{1556640840000 | amCalendar}}

BC Kalev/Cramo alistas korvpalli Eesti meistriliiga poolfinaalseerias kolmandat korda Pärnu Sadama ja jõudis finaali.

Seekordses kohtumises võttis Kalev/Cramo 89:72 võidu, poolaja järel oli Cramo peal 44:34.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli Reggie Lynch 17 punktiga, lisaks võttis ta kuus lauapalli. Tony Wroten lisas 13 ja Tanel Sokk 12 silma.

Pärnu Sadamale tõi Henri Wade-Chatman 14 ja Mihkel Kirves 12 punkti.

Finaalis läheb Kalev/Cramo vastamisi Tallinna Kalev/TLÜ-ga, kes sai poolfinaali kolmandas kohtumises TalTechist jagu 97:92 ja võitis seeria samuti 3:0.

Kalev/TLÜ võitis poolaja 51:48, kuid viimasele veerandile mindi TalTechi 80:68 eduseisus. TLÜ aga alustas neljandat veerandaega 7:0 spurdiga ja edasi kulges kohtumine üsna punkt-punkti heitlusena, kuni kaks minutit enne normaalaja lõpuvilet pääses TLÜ taas juhtima ja enam edu käest ei andnud, võttes lõpuks viiepunktilise võidu.

Ronald Eric McGhee tõi üleplatsimehena TLÜ-le 25 punkti, Michael Kyre Buchanan lisas 22 punkti ja võttis üheksa lauapalli. TalTechi parimatena tõid nii Gregor Arbet kui Jaan Puidet 18 punkti.