Pärnu andis poolfinaalseeria avamängus Kalev/Cramole vapra lahingu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Koduses korvpalli meistriliigas alustasid reedel oma poolfinaalseeriat BC Kalev/Cramo ning Pärnu Sadam. Suurfavoriit Kalev/Cramo võitis kohtumise 91:85.

Pärnu võitis Kalevi spordihallis toimunud kohtumise avapoolaja 41:40, seejärel võõrustajad ärkasid ning läksid otsustava veerandaja eel juhtima 70:53. Visalt võidelnud pärnakad tulid veel mängu tagasi ning Demetre Riversi vise kolm ja pool minutit enne lõpusireeni tõi nende poolt vaadates tabloole seisu 83:85. Lõpuhetkedel oli kindlam Kalev/Cramo ja asus seega seeriat üks-null juhtima.

Suurfavoriidi eest hiilgas Arnett Moultrie, kes tabas 14 viskest kümme ja kogus lõpusireeniks 30 punkti. 12 minutit väljakul viibinud Maksim Salaš toetas teda 20 silmaga. Pärnut vedas 31 punkti visanud ja neli korvisöötu jaganud Henri Wade-Chatman.

Seeria teine mäng leiab Pärnu spordihallis aset esmaspäeval kell 19, teisipäeval jätkub seeria taas Tallinnas.

Toimetaja: ERR Sport