Kalev/Cramo sai teada VTB Ühisliiga play-off'i vastase ({{commentsTotal}})

Eesti-Läti korvpalliliiga poolfinaal: BC Kalev/Cramo – Riia VEF
Eesti-Läti korvpalliliiga poolfinaal: BC Kalev/Cramo – Riia VEF Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

VTB Ühisliigas esimest korda play-off'i pääsenud Kalev/Cramo sai laupäeval kinnitust, et põhiturniir lõpetati seitsmendal kohal ja veerandfinaalseerias tuleb vastamisi minna Kaasani Unicsiga.

Kalev/Cramol tuli loota kuuenda koha püüdmiseks Astana meeskonna võitu Peterburi Zeniti üle. Kohtumisest kujunes põnevusetendus, mis päädis ka lisaajaga, kuid Zenit võttis lõpuks 103:95 oma, kirjutab Korvpall24.ee.

2016/17 hooajal veel Euroliigaski osalenud Unicsil oli tänavu kahes mängus kalevlaste vastu tükk tegemist. 19. jaanuaril kaotas Tallinna klubi võõrsil 74:76, kuigi Martin Dorbekul oli viimasel sekundil variant kaugviskest võit omadele tuua. 9. aprillil pidi Kalev/Cramo tunnistama Unicsi 107:95 paremust.

Turniiritabelis teisele kohale platseerunud ja seeläbi koduväljakueelise saanud Unics võõrustab Kalev/Cramot esimeses, teises ja vajadusel viiendas mängus. Poolfinaali liigub meeskond, kes on kogunud kolm võitu. Täpne ajakava on selgumisel.

Ülejäänud veerandfinaalpaarid: Moskva CSKA – Nižni Novgorod, Moskva oblasti Himki – Astana, Krasnodari Lokomotiv-Kuban – Peterburi Zenit.