Konontšuk ja Jaakson aitasid GBA esindustiimi Tšehhi esiliigas nelja hulka ({{commentsTotal}})

Artur Konontšuk ja Mark-Andreas Jaakson
Artur Konontšuk ja Mark-Andreas Jaakson Autor/allikas: facebook.com/gbacademyeu

Tšehhi meeste esiliigas aitasid noored Eesti korvpallurid Mark-Andreas Jaakson ja Artur Konontšuk oma kodumeeskonna GBA Europe'i poolfinaali, kui veerandfinaalseeria viimaseks jäänud mängus alistati Litomerice Slavoj 78:66. Get Better Academy esindus läks seeriast edasi võitudega 3-1.

Artur Konontšuk panustas 24 mänguminutiga koduväljakul võitu kümme punkti (kahesed 2/4, kolmesed 2/4), nelja lauapalli ja ühe korvisööduga. Lisaks jäi noormehe arvele ka üks pallikaotus ja kolm isiklikku viga, vahendab Korvpall24.ee.

Mark-Andreas Jaakson viibis väljakul 22 minutit ning kogus selle ajaga üheksa punkti (kahesed 3/4, kolmesed 1/4), kolm lauapalli ja ühe resultatiivse söödu. Negatiivse poole pealt kogunes tema arvele üks pallikaotus ja kolm isiklikku viga.

Poolfinaalseerias läheb GBA Europe vastamisi Olomouc Basketbaliga, kes samuti kolm-üks mängis kaheksa hulgas üle BC Vysocina meeskonna.