Maailma neljas jõudis teletorni tippu pea nelja ja poole minutiga ({{commentsTotal}})

Görge Heimann ja Kaisa Kukk

Kaheksandat korda toimunud ja maailma suurte tornide trepijooksude sarja kuuluva Tallinna Teletorni trepijooksu võitis meestest sakslane Görge Heimann ja naistest Kaisa Kukk.

Maailma edetabelis neljandat kohta hoidev Heimann võitis meeste seas 4.33-ga, aga Eesti meistrivõistluste arvestuses osutus parimaks Rauno Tiits (4.46). Hõbedale tuli Lauri Ulm (5.09) ja pronksile Meelis Kuris (5.26).

Naiste seas järgnesid meistriks kroonitud Kukele (5.40) Piret Põldsaar (5.55) ja Merlyn Valma (5.56).

Täisvarustuses jooksnud tuletõrjujate seas teenis esikoha Sander Paesalu (8.12), kellele järgnesid Rain Koppel (8.25) ja Harri Joakit (9.12).

Kokku sai aja kirja 101 jooksjat 11 riigist.

15 parimat trepijooksjat naist-meest kogub punkte. Maailmas toimub selles sarjas aasta jooksul 24 võistlust ja võitjad selguvad aasta lõpuks.