Põhihooaja võitnud Bucks alistus Brooklyn Netsile ({{commentsTotal}})

Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets
Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets Autor/allikas: USA TODAY Sports/Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas Brooklyn Nets läinud öösel peetud kohtumises vaid mõned päevad tagasi põhihooaja võidu kindlustanud Milwaukee Bucksi 133:128.

Nets võitis kohtumise avaveerandi kaheksa punktiga, kuid Milwaukee suutis poolajaks vahe ühele silmale vähendada. Võimsa kolmanda veerandi abil rebis Brooklyn aga 12 punktiga ette ja kuigi võõrustajad suutsid viimase veerandi seitsmega võita, lahkusid külalised Milwaukeest viiepunktilise võiduga.

Brooklyni resultatiivseim oli kaksikduubliga hakkama saanud D'Angelo Russell, kes viskas 25 punkti ja jagas kümme korvisöötu. Pingilt sekkunud Caris LeVert panustas võitu 24 silmaga. Kaotajate parimana kirjutati Eric Bledsoe ontole 33 punkti ja 11 resultatiivset söötu. Bucksi eest ei teinud kaasa vigastusega kõrvale jäänud meeskonna tähtmängija Giannis Antetokounmpo.

Netsil on nüüd liigatabelis kirjas 40 võitu ja 40 kaotust, millega tõusti Orlando ette kuuendale kohale. Kuigi nii Netsil kui Orlando Magicul on 40 võitu ja 40 kaotust, jääb meeskondade omavahelistes mängudes peale Brooklyni meeskond.

Milwaukee – Brooklyn 128:133
Chicaho – Philadelphia 96:116