Nuggets alistas Trail Blazersi, Curry kerkis Warriorsi kõigi aegade kolmandaks ({{commentsTotal}})

Nikola Jokic ja Damian Lillard
Nikola Jokic ja Damian Lillard Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN / Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas Denver Nuggets koduväljakul Portland Trail Blazersi tulemusega 119:110, Golden State Warriors sai aga 120:114 jagu Cleveland Cavaliersist.

Avaveerandit alustas paremini Portland, kes asus juhtima seisuga 29:22. Poolajavileks kerkis liidripositsioonile aga Denver 56:50-ga. Kolmandal mänguajal pani oma sõna uuesti maksma Denver ning otsustavat veerandit alustati seisult 87:84. Koduväljaku toel triivis viimasel mänguajal võiduni siiski Denver, kes kohtumise võiduga säilitas võimaluse tõusta läänekonverentsi liidriks.

Nikola Jokic sai kohtumise jooksul kirja 22 punkti, 13 lauapalli ja üheksa korvisöötu, Paul Millsap lisas võitjatele 25 silma. Vastaste poolel oli parim 24 punkti visanud Enes Kanter, 17 silma lisas Rodney Hood. Kaksikduubliga sai hakkama Al-Farouq Aminu, kes viskas 12 punkti ja võttis 14 lauapalli.

Samuti räägib läänekonverentsis esikoha eest kaasa Golden State Warriors, kes alistas Cleveland Cavaliersi 120:114. Warriors vajab esikoha kindlustamiseks ühte võidu või peab lootma Nuggetsi kaotusele.

Stephen Curry viskas kohtumise jooksul 40 punkti, millega tõusis meeskonnas kõigi aegade kolmandaks korvikütiks. Punkte on ta kogunud Warriorsi ridades kokku 16 283. Esimest kahte kohta hoiavad Wilt Chamberlain (17783) ja Rick Barry (16447). Cavaliersi resultatiivseim oli 27 punkti visanud Collin Sexton. Ühtlasi on ta klubis kolmas uustulnuk, kes on esimesel hooajal visanud üle 1300 punkti.