FOTOD | Ogre andis kõva lahingu, kuid finaali jõudis Ventspils ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Korvpalli Eesti-Läti liigas selgus esimene finalist, kui Läti klubide omavahelises heitluses alistas põhiturniiri võitja BK Ventspils Saku Suurhallis BK Ogre numbritega 84:80.

Kohtumise avaveerand kuulus kindlalt Ventspilsile, kes vastas Ogre 18 punktile 32 silmaga. Teisel veerandil Ogre mäng aga oluliselt paranes ning poolajaks vähendati vahe kõigest kahele silmale. Põhiturniiri neljas meeskond Ogre jätkas võimsas hoos ka pärast vaheaega, kui kolmas veerand võideti nelja silmaga. Viimasel veerandil Ogre jõud aga rauges ja lõppkokkuvõttes väljus kohtumisest võitjana nelja punktiga peale jäänud Ventspils.

Võitjate parimana viskas Ingus Jakovics 22 punkti, Rihards Lomazs lisas 17 silma. Ogre resultatiivseim oli pingilt sekkunud Viktors Iljins, kelle nimele kirjutati 19 punkti.

Ventspils kohtub finaalis Riia VEF-iga, BK Ogre mängib pronksimatšis Kalev/Cramoga.