Barcelona tuli viimastel minutitel välja kaheväravalisest kaotusseisust ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Lionel Messi
Lionel Messi Autor/allikas: Zuma Press/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas oli Barcelona võõrsil kaotamas Villarrealile, aga viimaste minutite tabamuste toel pääseti siiski suureskoorilise 4:4 viigiga.

Barcelona jaoks algas kohtumine imeliselt, sest juba 16. minutiks juhiti Philippe Coutinho ja Malcomi tabamustest 2:0.

Villarreal lõi esimese värava tagasi 23. minutil, autoriks 19-aastane poolkaitsja Samuel Chukwueze. Ülejäänud tabamused tulid teisel poolajal: väravaga said maha ka Karl Toko Ekambi (50. minutil), Iborra (62.) ja Carlos Bacca (80.).

84. minutil jäi kodumeeskond aga Alvaro punase kaardi järel arvulisse vähemusse ja Barcelona suutis päästa viigi: 90. minutil jõudis väravani Lionel Messi ja kolmandal üleminutil Luis Suarez.

Ühtlasi kerkis Messi ka Euroopa liigade väravaküttide edetabelis mööda Liliust (Nõmme Kalju; 31). Argentiinlasel on nüüd ainuliidrina 32 tabamust.

Kuna Madridi Atletico alistas kodus Girona 2:0 (76. Diego Godin, 90+4. Antoine Griezmann), siis vähendas pealinnaklubi kaheksa vooru enne hooaja lõppu vahe kaheksale silmale.

Kolmandas teisipäeval peetud mängus tegid Espanyol ja Getafe 1:1 viigi.

Tabelitipp: 1. Barcelona 70 punkti (30 mängust), 2. Madridi Atletico 62 (30), 3. Madridi Real 57 (29), 4. Getafe 47 (30), 5. Alaves 44 (29), 6. Valencia 43 (29), 7. Sevilla 43 (29), 8. Bilbao Athletic 40 (29).