Real pääses tabeli punase laterna vastu viimastel minutitel ({{commentsTotal}})

Karim Benzema
Karim Benzema Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliiga 29. voorus olid võidukad kõik esikolmikusse kuuluvad meeskonnad. Kõige napimalt pääses Madridi Real, kes alistas tabeli viimase Huesca 3:2.

Mängus, kus taas Reali peatreeneriks asunud Zinedine Zidane pani postide vahele seisma oma poja Luca, jäi Madridi suurklubi juba kolmandal minutil kaotusseisu. Juan Camilo Hernandeze väravale vastas 25. minutil Isco ja 62. minutil viis Dani Ceballos Reali juhtima. 22 punktiga tabeli viimasel kohal asuv Huesca jõudis veerand tundi enne lõpuvilet Xabier Ebreita tabamuse toel veel viigini, aga Realile tagas napi võidu Karim Benzema värav 89. minutil.

Laupäeval tõid Lionel Messi kaks väravat tabeliliidrile Barcelonale 2:0 võidu linnarivaali Espanyoli üle, Madridi teine suur Atletico alistas võõrsil Alavesi 4:0. Väravad kanti Sauli, Diego Costa, Alvaro Morata ja Thomas Partey arvele.

Üheksa mängu enne liigahooaja lõppu on Barcelona 69 silmaga kindel liider, Atleticol on teisena 59 ja Realil kolmandana 57 punkti. Viimasest Meistrite liiga kohast hoiab praegu jätkuvalt kinni Getafe, kes on kogunud 46 punkti.