Madridi Real sai Zidane'i teise ametiaja esimese kaotuse ({{commentsTotal}})

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane Autor/allikas: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Hispaania jalgpalli meistrivõistlustel tuli Zinedine Zidane'il vastu võtta tema teise ametiaja esimene kaotus, kui Madridi Real jäi võõrsil alla Valenciale 1:2.

Eelmises liigamängus Huesca vastu mitmeid varumehi mängitanud Zidane saatis kolmapäeval väljakule küll põhimehed, ent see Reali ei päästnud. Külalised jäid kaotusseisu 35. minutil, mil Valencia eest sai jala valgeks Goncalo Guedes. Ezequiel Garay kahekordistas kümmekond minutit enne mängu lõppu Valencia eduseisu ja kuigi Karim Benzem suutis lõpuminutitel ühe värava tagasi lüüa, ei piisanud sellest võõrustajate võidu vääramiseks.

30 mänguga 57 punkti kogunud Real jätkab liigatabelis kolmandal kohal, jäädes teisel tabelireal paiknevast Atleticost maha viie silmaga. Liider Barcelonal on 70 punkti.

Tulemus tõi põnevust neljanda koha heitlusesse, sest vahe viiendal kohal paikneva Valencia ja neljandal real asuva Getafe vahel vähenes vaid ühele punktile.

Athletic Bilbao – Levante 3:2