Flora alustas Balti liigat 4:0 võiduga Žalgirise üle ({{commentsTotal}})

FC Flora - Kaunase Žalgiris
FC Flora - Kaunase Žalgiris Autor/allikas: ERR

Naiste jalgpallis pandi pall mängu Balti liigas, kus tänavu mängib kuus naiskonda.

Avakohtumises võõrustas valitsev Eesti meister FC Flora leedulaste Kaunase Žalgirist ja teenis ülekaaluka 4:0 võidu.

Esimesel poolajal läks Flora Kelly Roseni väravast 1:0 ette ning teisel poolajal lõid Flora naised kaheksa minuti jooksul kolm väravat. Korra skooris koduväljakul Getter Saar ja kahel korral 18-aastane Mari Liis Lillemäe.

Igast riigist võistleb Balti liigas tänavu kaks naiskonda ja kõik kuus tiimi mängivad omavahel läbi ning lõplik paremusjärjestus selgub kohtumistest teenitud punktide põhjal.

Floral on esimesest mängust nüüd kolm punkti käes.