Flora naiskond pälvis väravaterohkes Balti liiga kohtumises võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tallinna FC Flora naiskond.
Tallinna FC Flora naiskond. Autor/allikas: Liisi Troska/EJL

Naiste jalgpalli Balti liigas sai FC Flora naiskond jagu FK Riia Dinamost 4:3.

Flora naiskond alustas kohtumist hästi ning Kelly Roseni (23. minutil), Liis Lepiku (32.) ja Katrin Loo (43.) väravatest rebiti poolajapausiks 3:0 ette.

Teist poolaega alustas paremini Balti liiga uustulnuk, kui 47. minutil lõi Karlina Miksone Dinamole ühe värava tagasi. 60. minutil viis Flora 4:1 ette Veronika Širmanova täpne tabamus. Dinamo eest olid seejärel täpsed Olga Ševcoca ja Renate Fedotova. Lõpuvile kõlades olid tablool aga numbrid 4:3 eestlannade kasuks.

Dinamo jaoks oli see Balti liigas teises kohtumises. Avamängus jäädi 0:6 alla tabeliliidrile Gintra-Universitetase. Kahe kaotusega hoiab Dinamo tabelis viimast ehk kuuendat kohta. Tallinna FC Flora on kolme võidu ja ühe kaotusega teisel tabelireal.

Pühapäeval kohtub Pärnu JK koduväljakul FC Riiaga.